KONST / Litografier / Färglitografi 14632154
*
nr 1463 2154
Färglitografi
Hans Erik-Eriksson, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), Nybroviken. Färglitografi, bildmått: 35x50, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 20:24:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 16:21:28
1
Vinnande bud
25/4 18:52:31
1
justering av budtak
- Tema
25 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hans erik-eriksson hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad nybrokajen nybroviken stockholm stockholmiana stockholmsmotiv östermalm
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59
-
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36
-
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13
-
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19
-
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56
*
Färglitografi
Läs mer om Grafik
nr 1463 2154
Färglitografi
Hans Erik-Eriksson, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), Nybroviken. Färglitografi, bildmått: 35x50, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/4 16:21:28 | 1 | Vinnande bud |
| 25/4 18:52:31 | 1 | justering av budtak |
- Tema
25 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hans erik-eriksson hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad nybrokajen nybroviken stockholm stockholmiana stockholmsmotiv östermalm
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59 -
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36 -
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19 -
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56



